Jak radzić sobie z przeziębieniem?

O okresie jesienno-zimowym częstym problemem jest nawracające przeziębienie lub jego symptomy, które potrafią skutecznie zburzyć wszelkie plany. Niestety nie zawsze jesteśmy w stanie zapobiegać, ale podnoszenie swojej odporności to sposób, który przynajmniej w pewnym stopniu pozwala uchronić się przed wszystkimi wiszącymi w powietrzu infekcjami. Tabletki Tantum Natura to przyjemna forma prewencji, z której po prostu warto skorzystać.

Co robić, kiedy zaczyna boleć nas gardło?

Na dworze temperatura spada coraz bardziej, a wzmożony wiatr wpędza nas do domu, nie pozwalając na rozkoszowanie się jesiennym spacerem. W końcu czujemy, że coś zaczyna nas kręcić w nosie, a gardło przy każdym przełykaniu śliny odrobinę piecze. Jeżeli w takim momencie podejmiemy próbę walki, to może się okazać, że szybko ją wygramy. Dlatego też warto się jej podjąć i działać tak szybko, jak to tylko możliwe. Pierwszym krokiem jest zastosowanie tabletek na gardło na zmianę z piciem dużej ilości ciepłych napojów, najlepiej ziołowych. Więcej informacji o Tantum Natura znajdziecie na https://www.angelini.pl/wps/wcm/connect/pl/home/produkty/suplementy-diety/tantum-natura-smak-pomaranczowo-miodowy. W razie pytań możecie skontaktować się z redakcją serwisu.

Tantum Natura – cynk to podstawa

Decydując się na domową walkę z przeziębieniem, warto skupić się na środkach naturalnych, które nie spowodują żadnych przykrych konsekwencji, a jedynie wspomogą nasz organizm w starciu z infekcją. Tantum Natura to miękkie tabletki do ssania, które doskonale nawilżają podrażnione gardło, dodatkowo zaopatrując je w cenny cynk. Drogocenny miód powleka ściany gardła, propolis świetnie je nawilża, a witamina C zajmuje się uszczelnieniem naczyń krwionośnych. Dobrze, jeśli zastosujemy to na samym początku choroby, aby nie dopuścić jej do bardziej stanowczego działania.